Перейти до вмісту
Home » Модний апдейт: плагіат, польський глянець і сумка-обман

Модний апдейт: плагіат, польський глянець і сумка-обман

Польський Vogue, плагіат у Gucci і дослідницький центр від Burberry. Потрібні деталі? Читайте далі.

У Польщі почне виходити Vogue

Видавничий дім Condé Nast зробив офіційну заяву, що з наступного року в Польщі почне виходити друкована версія журналу Vogue Poland. Головним редактором стане Філіпп Нідентал, який у минулому запустив польський Esquire і навіть попрацював фешн-редактором у Harper’s Bazаar. Таким чином Польща стане 23-ою країною, яка може похизуватися модним виданням національного виробництва. А на ринку східної Европи так взагалі — третьою, адже сьогодні Vogue виходить лише в Україні та Росії. Одночасно з друкованим журналом, планують запустити і онлайн-платформу видання.

Бренд Burberry запускає власний дослідницький центр

На базі лондонського Королівського коледжу мистецтв буде створено дослідницький центр Burberry Materials Futures Group. За заявою ректора коледжу Пола Томпсона: «Партнерство відображає спадщину Burberry». І ця спадщина влетіла Burberry у фунт, точніше у три мільйона фунтів — такий бюджет виділив бренд на розвиток проекту. З них 750 тисяч підуть на стипендіальну програму для студентів факультету дизайну. Майбутня структура буде досліджувати нові матеріали та можливості оптимізації виробничих процесів.

Джерело: brandburberry.wordpress.com

Gucci звинуватили у плагіаті

І атаки йдуть одразу з двох фронтів. Перша постраждала сторона — новозеландець Стюарт Смайт. Художник побачив на одній з футболок принт з малюнком змії, схожий на логотип його власного бренду. Друга скарга надійшла від ілюстратора та графічного дизайнера Мілана Чагорі. За його словами бренд використав його малюнок з тигром. Представники бренду відповіли, що хотіли запропонувати художникам партнерство, але зв’язатися з ними не вийшло. І вочевидь, мовчання не було знаком згоди. Можливо, Алессандро Мікеле шукав натхнення для круїзної колекції 2018 року більше ніж у двох художників, але шуму від цього вже й так достатньо.

Джерело: Harper’s Bazaar Arabia

Balenciaga зробили пакет за 1100$

У продаж вийшли шкіряні сумки, які ззовні імітують паперові пакети з логотипом бренду. Вже не вперше Демна Гвасалія робить з дешевого продукту дорогий. До цього Balenciaga випустили сумку, яка повністю повторювала дизайн пакету IKEA Frakta. Тільки замість 99 центів, вона коштувала 2500 доларів. Навіть IKEA тоді встигла з цього поглузувати і випустила інструкцію, як відрізнити їхній оригінал від підробки Balenciaga. Вже зараз нові сумки можна купити в офіційному онлайн-магазині, де вони представлені у двох розмірах і двох кольорах. Можливо, вам її загорнуть у такий самий ззовні, але точно дешевший пакет. Досить іронічно.

Джерело: http://metro.co.uk

 

Слідкувала Анастасія Пилипейко

ПОДІЛИТИСЯ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.