Перейти до вмісту
Home » Трамп і краватки: може, пороблено..?

Трамп і краватки: може, пороблено..?

Дональд Трамп не випадково здобув славу найепатажнішого президента США: ексцентричні витівки, нахабна поведінка у соцмережах, несподівані заяви. Трамп звик бути в центрі уваги, та чи здогадувався він, що іноді йому доведеться ділити її з власними краватками?

Уперше особливу цікавість до краватки з лейбом «Donald J. Trump» проявила Гіларрі Клінтон. Вона розмахувала нею на одному зі своїх виступів, критикуючи свого конкурента. Мовляв, він обіцяє створити нові робочі місця для американців і скоротити експорт дешевих товарів із-за кордону, але краватки шиє в Китаї.

Джерело: ANDREW HARNIK/AP)

Однак справжню популярність краватка Трампа здобула після інавгурації. Її яскраво-червоний колір схвилював серця багатьох і змусив психологів зі всього світу висувати гіпотези, роблячи з легендарної краватки символ чи то перемоги, чи то рішучості і гніву.

Джерело: BLOOMBERG VIA GETTY IMAGES

Окремої уваги заслуговує довжина цього аксесуару американського президента. Іміджмейкери і досі ламають голову над тим, що змушує Трампа носити їх ледве не по коліна: бажання запровадити новий тренд чи все-таки потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Користувачі соціальних мереж теж не залишилися осторонь і створили для аксесуару власний Twitter-аккаунт @TrumpsTies.

https://twitter.com/TrumpsTies/status/896081084013699072

 

«Чим довше – тим краще», – вирішили вони і публікують на сторінці пригоди краватки президента, ще зовсім «трішки» додавши їй довжини. Сьогодні її долею цікавляться понад 36 тисяч читачів.

А ще інтернет-вигадники щедро приділяють увагу цій темі своїми колажами.

Англійською ties – це і краватки, і зв’язки

Креатив канадського дизайнера Вассі. Краватки із “назвами”-цитатами з передвиборчих виступів Трампа

У свою чергу Меріл Стріп, яка зіграла Дональда Трампа на сцені нью-йоркського театру, для більшої схожості з президентом одягла краватку того ж таки яскраво-червоного кольору і довжиною вже справді по коліна.

Джерело: WireImage

Цікавим є також спосіб закріплення краваток Трампом. Для цього, нехтуючи різноманітними модними штуковинами, він використовує звичайнісіньку клейку стрічку. Шах і мат, модники й модниці!

Джерело: AP Photo/Evan Vucci

Оригінальний в президента Америки й підбір кольорів краваток. Чого лише варта лимонно-жовта чи ніжно-пурпурова! Не вистачає лише блискучого костюма і рожевої сорочки навиріст.

Джерело: фото з відкритих джерел

Схоже, президентство Трампа буде таким же епатажним і нестабільним, як його краватки під час вітру майже завжди.

 

Краватки вимірювала Дарина Бубнюк

ПОДІЛИТИСЯ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.