Перейти до вмісту
Home » Львівський Капелюшник: український дизайнер, що підкорив світові тренди

Львівський Капелюшник: український дизайнер, що підкорив світові тренди

Петро Ясінський і Руслан Багінський (Фото: Люкс ФМ)

Модна індустрія вже звикла до нових облич, які з’являються мало не щороку, проте втриматись на олімпі слави та залишатись актуальним вдається лише одиницям. Як правило, ці люди чітко слідують усталеним нормам і традиціям, планують свої колекції до деталей і рідко протестують. Проте ці слова точно не про Руслана Багінського, якого по праву можна назвати найуспішнішим українським дизайнером. Його роботи носять не лише представники вітчизняного шоу-бізнеса, але й заокеанські селебретіс. Руслан Багінський кинув виклик усім, хто в нього не вірив, і поставив перед собою надважке завдання – відродити культуру головних уборів не лише в рідній Україні, але й у всьому світі. 

Львів’янину Руслану Багінському ідея відродження моди на головні убори прийшла в 2010 році. Тоді юнак працював стилістом та захоплювався історією успіху Коко Шанель. Згодом, надихнувшись першими роботами відомої на увесь світ француженки, він вирішує створити власний бренд. У 2012 році доля звела Руслана з Петром Ясінським, який згодом став співзасновником та директором Ruslan Baginskiy. Хлопці зізнаються, що народження бренду почалось з 200$, які подарувала бабуся Руслана. Після цього майбутні зірки швидко зорієнтувались, що потрібно розвивати Instagram і почати співпрацю з відомими людьми, адже саме це допоможе їм розширити бізнес. 

Картинки по запросу руслан багінський

Белла Хадід у капелюшку дизайнера

На щастя, після декількох місяців безрезультативної роботи Руслан і Петро не опустили руки, вони ніби сильніше проникались ідеєю кожного дня. Моделі, редактори глянцю, стилісти, зірки стритстайла – всім їм хлопці почали розсилати листи і розповідати про себе. І ось омріяний результат – однією з перших іноземних зірок на кашкети Ruslan Baginskiy звернула увагу Белла Хадід, точніше її стиліст, після чого на Тижнях моди в головних уборах Ruslan Baginskiy помітили ще й Кайю Гербер, Джіджі Хадід, Ірину Шейк, Майлі Сайрус, Анну Делло Руссо та «ангелів» Victoria’s Secret. У результаті кашкети з позначкою Made in Ukraine з’явилися на обкладинках і сторінках Vogue, Elle тощо. Однак, однією з головних своїх перемог Багінський і Ясінський вважають саме появу Мадонни в їхньому капелюсі в зйомці для італійського Vogue.

Картинки по запросу ruslan baginskiy miley cyrus

Майлі та Тіш Сайрус в капелюшках Руслана Багінського

Зараз у найближчих планах молодого дизайнера – відкриття власного інтернет-магазину. Хоча продажі через Instagram вже налагоджені, команда Ruslan Baginskiy не бажає зупинятись на досягнутому. Яскравим тому прикладом є колекція капелюшків Haute couture, яку Руслан представив у Парижі. Його кутюрний дебют – це делікатна спроба показати світу, як минуле України можна вписати в сучасний світ, і поєднати культурні коди з модною реальністю.

Попри те, що сьогодні головні убори володаря премії Best Fashion Awards-2017 красуються на головах телеведучої Катерини Осадчої, співачок Джамали й Тіни Кароль, а клієнтами бренду є 150 магазинів світу, серед яких лондонський «Browns», де солд-аут відбувся за тиждень, ще кілька років тому модисту Руслану Багінському та його другу Петру Ясінському довелось пройти чимало труднощів перш, ніж реалізувати свою мрію. 

Незважаючи на складні життєві обставини, Руслан змінив світ моди. Він з мужністю кинув виклик усталеним поняттям в модній індустрії та зміг відродити популярність головних уборів. Історія успіху бренду надихає та мотивує, адже вона доводить, що ризик, наполеглива праця й любов до власної справи – найкращий капітал для успішного старту. 

Марта Рак

ПОДІЛИТИСЯ: