Перейти до вмісту
Home » Дональд Трамп – daddy американського репу

Дональд Трамп – daddy американського репу

Британські вчені за дорученням таємної служби БорДжоМІ-6 винайшли ідеальний каталізатор написання американського хіп-хопу. Це не кодеїн у стакані Ліл Вейна і навіть не ксанакс з нового кліпу Біллі Айліш. Зустрічайте Дональда Трампа! 

/Awkward handshake coming up/

Реп – потужний інструмент протесту проти обмеження прав людини, порушення її гідності – професійній діяльності Трампа. Тому ASAP Rocky в «Distorted Records» (2018) заявляє: «Мій новий президент – гі**юк. Мабуть, тому я залишаю плями від ла*на». Варто зауважити, що ASAP Rocky регулярно робить манікюр, підтримує абсолютну сексуальну свободу, не розрізняє людей за расою, виступає за гендерну рівність (у кліпі «Wrong» знявся у лонгсліві «Нам усім слід бути феміністами»). Напругу між виконавцем та президентом не зняло навіть сприяння Трампа у звільненні Rocky зі шведської в’язниці у 2019.

Король хіп-хопу Кендрік Ламар також кілька разів заримував ім’я тенісиста, але точно не респектуючи: «Дональд Трамп – бовдур. Розумієш, що ми відчуваємо, придурку? Перекажи їм, що Бог вже йде» («The Heart Part 4»); «Може, залишуся в Трамп-тауер на тиждень, пофарбую всі стіни та критиму траву» («Wat’s Wrong»). 

До речі, Кендрік – з когорти артистів, які засудили твіти Каньє Веста, в яких той підтримує Трампа. «Необов’язково погоджуватися з Трампом, але натовп не змусить мене розлюбити його. В нас обидвох енергія дракона. Він мій брат. Я люблю кожного. Я погоджуюсь не зі всім, що хтось робить. Але це те, що робить нас особистостями. І ми маємо право на незалежну думку», – написав Каньє у квітні 2018 року.

Дональд Трамп та Каньє Вест.

Пізніше того ж року на шоу Джиммі Кіммела під час розмови про президента Каньє заявив, що суспільство може шляхом любові і єднання «знешкодити ядерну бомбу ненависті» по відношенню до однієї людини, і він той, хто стане на захист президента. Щоправда, незрозуміло, як об’єднатися навколо лідера держави, який своєю політикою розпалює ненависть до окремих груп людей. 

А виконавець YG взагалі присвятив республіканцю серію пісень з прозаїчною назвою «FDT» (F**k Donald Trump). В одній з них репер G-Eazy говорить: «Трамп на мітингах звучить, як Гітлер, або якесь Ку-клукс-кланівське ла*но… Правду кажучи, Дональд – терорист». G-Eazy засуджує ставлення Трампа до мусульман, вважаючи його терористом. Зі свого боку Трамп під час передвиборчої кампанії нібито в жарт назвав Обаму засновником ІДІЛ. Тепер ми точно знаємо, хто на повторі слухає пісню Lil Pump про «Обеме».

Залишається чекати, коли американський хіп-хоп поповниться ім’ям Володимира Зеленського, який потрапив на обкладинку підсумкового випуску журналу «The Week».

Олександр Стефанчук

ПОДІЛИТИСЯ:

1 коментар до “Дональд Трамп – daddy американського репу”

  1. Сповіщення: Якщо Сі Цзіньпін – Вінні-Пух, то Шіндзо Абе – Іа? Політика, яка стала мемом – Format21

Коментарі закриті.