Перейти до вмісту
Home » 3 причини, чому інноваційний парк UNIT.City дійсно крутий

3 причини, чому інноваційний парк UNIT.City дійсно крутий

У лютому цього року найамбітніший інноваційний проєкт країни — технологічний парк UNIT.City отримав багатомільйонні інвестиції від Об’єднаних Арабських Еміратів. Головна мета засновника парку, бізнесмена Василя Хмельницького, — створити українську «Кремнієву долину», звідки на світовий ринок з успіхом будуть виходити наші стартапи. Парк молодий, до кінця не добудований, проте він стрімко розвивається. Ми розібралися, чому ж усіх так лихоманить від «Юніту».

Освітні проєкти 

Усі впливові фігури Кремнієвої долини, які досліджували причини розвитку IT у цьому регіоні, упевнені, що справа в освіті. Людина приходить у навчальний заклад, отримує знання, знаходить однодумців і починає реалізовувати себе ще під час навчання. Такими, створеними в студентські роки компаніями, є Facebook, Apple та багато інших. Такими університетами в долині є Стенфорд і Берклі. За таким прикладом будується й освітня система UNIT.City. Тут є бізнес-школа «Unit School of Business» та IT-школа «Ucode». Окрім знань, отриманих під час навчання, вам надають доступ до різних сервісів UNIT.City: від коворкінгу і 3D лабораторії до, найголовніше, усіх резидентів парку. В USB навчають маркетингу, менеджменту, економіки та бізнес-моделювання, в Ucode — програмуванню.

Окрім навчання в школах, тут щодня відбуваються сотні різних подій: від театру до бізнес-форумів і конференцій. 

Можливості для пошуку інвесторів

По-перше, на території UNIT.City працює Український фонд стартапів, який видає кошти на розвиток ідеї. Для цього вони розробили власний формат — Pitch Day. Заявку на участь подає кожен охочий онлайн, пізніше комісія вибирає 12 найкращих проєктів, які змагаються за грант у розмірі $25 000.

По-друге, досить часто тут роздають гранти фонди з Ізраїлю, США й Німеччини.

Інфраструктура

Архітектура нагадує кампус передового американського університету: велика територія, не надто високі будівлі, багато місць для відпочинку та спорту. Для роботи — офіси, коворкінги і конференц-зали, для відпочинку — спортивні майданчики, тренажерний зал, кафе, зони для релаксації. Поруч будується житловий комплекс UNIT.Home. Цікаво, які безпекові інновації впровадить UNIT.City на своїй території. За словами одного з керівних партнерів парку, Костянтина Євтушенка, незабаром у парку з’являться охоронні дрони, які автоматично реагуватимуть на підозрілі дії людини.

Патріотична ідеологія Василя Хмельницького перейшла й на UNIT.City — екосистему, що будується за деякими важливими принципами. Серед них те, що талановиті люди повинні залишатися в Україні та створювати продукти світового масштабу тут, а також розвиток культури інвестування всередині країни і залучення іноземних коштів. 

ПОДІЛИТИСЯ: