Перейти до вмісту
Home » Секрети економії

Секрети економії

Благоустрій людини неможливо уявити без фінансів, адже це і товар ринку, і нові можливості. Ми вирішили з’ясувати, чому одні люди купаються в грошах, а інші складають копійку до копійки.

Сьогодні гроші є одним із визначальних факторів життєвого благополуччя людини. Майже кожний хотів би мати гідний рівень заробітку. Але виникає питання,  як же тримати фінансовий стан стабільним та навчитися економити свої кошти. Особливо зараз, у час коронакризи, це питання надто гостре.  Експерти переконують: насамперед треба провести аналіз щомісячних доходів.

Уважається, що зекономлені гроші — це зароблені гроші. Важливим для підтримки фінансового стану є відсутність боргів і кредитів. Фахівці також радять контролювати власні доходи й витрати. У цьому можуть допомогти додатки.

«У програмі хороші звіти, звісно треба заплатити гроші аналітику з витрат, з доходів, за категоріями, за субкатегоріями. Я нагадаю, якщо ви початківець у цій справі, то не створюйте багато категорій. 10–12 вам насправді вистачить», — зазначає експерт Роман Кушнір.

Реалії сьогодення такі, що розрахуватися карткою для українця вже стало звичним. А це з одного боку полегшує життя, а з іншого — усе ж таки створює низку проблем. Головна — неможливість стежити за витратами. Аби навчитися економити, психологи радять візуалізувати та конкретизувати свої мрії. Крім того, ставлення до грошей багато чого визначає.

«Якщо людина не працює над довірою, не працює над власними розумінням та ставленням. Не відкладає, не намагається вникнути в те, як функціонують фінанси загалом і її особисті гроші, зокрема. На превеликий жаль, до пенсійного віку вона приходить бідною».

Рахувати, накопичувати, відкладати, вкладати й відповідно заробляти. Ось головний секрет статку, багатства людини. Пам’ятайте, гроші потребують дисципліни, а тому головне — уміти ними правильно користуватися.

ПОДІЛИТИСЯ: